Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Lipiec 21 2018 13:21:55
Nawigacja
Strona główna
O nas
Statut Przedszkola
Prawa Dziecka
Regulamin Przedszkola
Procedury przyprowadzania i odbierania
Aktualności
Kodeks przedszkolaka
Muchomorki
Biedronki
Krasnale
Zajączki
Galeria zdjęć
Kontakt
Szukaj
Linki
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie artykuły
Brak artykułów
Procedury przyprowadzania i odbierania

Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola

 1. Dziecko powinno być przyprowadzane i odbierane z przedszkola przez rodziców/prawnych opiekunów lub upoważnioną przez nich osobę, zapewniającą dziecku pełne bezpieczeństwo.

 2. Rodzice zobowiązani są do wypisania z początkiem każdego nowego roku szkolnego oświadczenia o odbiorze dziecka z przedszkola oraz uaktualniania go w razie potrzeby.

 3. Rodzic może również powiadomić telefonicznie pracowników przedszkola o zamiarze odebrania dziecka przez inną osobę niż osoba upoważniona, co zostaje odnotowane w specjalnym zeszycie i podpisane przez pracownika przyjmującego informację telefoniczną.

 4. Dla zachowania pełnego bezpieczeństwa nauczyciel jest zobowiązany do wylegitymowania osoby zgłoszonej do odbioru dziecka, jeśli jej nie zna.

 5. Dzieci nie będą wydawane osobom nietrzeźwym, ze względu na brak możliwości zapewnienia przedszkolakom pełnego bezpieczeństwa.

 6. Za bezpieczeństwo w drodze do i z przedszkola (po zakończonych zajęciach dydaktyczno-opiekuńczych i opuszczeniu terenu przedszkola) odpowiadają rodzice/prawni opiekunowie.

 7. Zabrania się rodzicom/prawnym opiekunom, pod których opieką zostaje dziecko, aby pozwalali na samodzielne przejście dziecka do przedszkola z terenu parkingu, ogrodu przedszkolnego czy szatni, jak również samodzielnego opuszczania przez dziecko przedszkola.

 8. Rodzic winien przyprowadzić dziecko osobiście, bezpośrednio do sali (w której schodzą się dzieci od godziny 6.00), i oddać je pod opiekę nauczycielki lub pomocy nauczycielki.

 9. Nauczyciel i pomoc nauczycielki biorą pełną odpowiedzialność za dziecko od momentu jego wejścia do sali zabaw, dlatego rodzice osobiście powierzają im dziecko.

 10. Rodzic zobowiązany jest przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

 11. Obowiązkiem nauczycieli jest bieżące kontrolowanie, czy dziecko jest odbierane z przedszkola przez osobę upoważnioną.

 12. W przypadku, gdy dziecko nie zostanie odebrane z przedszkola (czyli po godzinach czasu pracy przedszkola), nauczycielka pilnie kontaktuje się z rodzicami. Jeśli kontakt z jakiegoś powodu jest niemożliwy, nauczycielka czeka na rodzica przez pół godziny nadal próbując skontaktować się z rodzicami.

 13. W ostateczności powiadamia o takim fakcie komisariat policji.

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zegar & Kalendarz
Jest godzina:


Strona wygenerowana w 1.096 sek.
Osób on-line: